Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2009, 16:48   #11
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Ja mam do dodania tylko tyle, że sytuacja była już nieco podobna na linii autor-ekipa filmowa/ekipa tworząca grę.

Pierwsza sytuacja miała miejsce wtedy, kiedy Harry Potter był absolutnym hitem na całym świecie. W późniejszym czasie postanowiono na podstawie książki zrobić film.
Tutaj właśnie J.K.Rowling zastrzegła sobie, że ona dostosowywać będzie film do jej wyobrażeń.

Druga sytuacja jest jeszcze w miarę świeża. Gra Wiedźmin. Konsultacje z autorem Geralta z Rivii były co najmniej zaawansowane.
Przykładem może być chociażby mapa. Czemu nie ma na niej, dajmy na to, Zazdrości?
Ponieważ sprzeciwił się temu Andrzej Sapkowski. Zwyczajnie nie chciał, żeby na mapie była każda górka, po której chodził Biały Wilk.

Nie wdrażałem się w temat filmu World of Warcraft, ale wydaje mi się, że tu może być podobnie, a w roli J.K.Rowling może wystąpić Blizzard.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem