Wątek: QS Asasyn
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2009, 02:57   #16
Korbas
 
Korbas's Avatar
 
Reputacja: 1 Korbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłośćKorbas ma wspaniałą przyszłość
- Szefie, mamy tutaj Asasyna. W sam raz. - powiedział ten, któremu Elnar skręcił dłoń.
- Jak się nazywasz? - spytał grubym głosem postać. Ubrana była w ciemne, drogie szaty, a twarz miał zakrytą wymyślną maską zakrywającą oczy i nos.
- Co mam zrobić i za ile? - spytał od razu Asasyn, nie odpowiadając na pytanie zadane przez potencjalnego pracodawcę.
Postać uśmiechnęła się nieznacznie.
- Skoro wolisz pozostać anonimowy... Jeżeli jesteś taki dobry to wyeliminujesz dla mnie trójkę wpływowych ludzi z Daar Duann. Najbogatszego Barona, Arcy Kapłana i Sędziego. Informację o nich znajdź w mieście, roi się tu od plotkarzy i podobnego plugastwa.
- Zapłata? - spytał Człekowampir
- Widzę że jesteś konkretny... - zaśmiał się facet. No więc z góry otrzymasz 3 tysiące,a za wyeliminowanie każdej następnej ofiary kolejne 5 tysięcy.
- Chcę 8 tysięcy teraz i po 4 za ofiarę. Jeśli nie to się pożegnamy.
- A niech tak będzie. - rzucił szary woreczek Asasynowi, który chwycił go i zlustrował wzrokiem wnętrze, po czym uśmiechnął się. Było tam nie 3, nie 8, a na oko 12 tysięcy złotych monet.
- Jeden trup 4 tysiące. Na dowód pragnę dostać coś co jest dla każdego z nich charakterystyczne. Dowiesz się wszystkiego od ludzi. A teraz idź i czyń pokój, jak nakazuje Ci twój zakon!

C.D.N (mało czasu)
 
__________________
Wyłącz się!
Ctrl+W
Korbas jest offline