Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2009, 23:45   #5
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Muszę przyznać, iż wiele innowacji bardzo mi się podoba. szczególnie (za moim przedmówcą) ta dotycząca wieku i umiejętności.
Lecz ogólnie wydaje mi się, iż zbyt bardzo zaczyna to przypominać heroic rpg, gdzie gracze są znacznie lepsi od przeciętnych ludzi. Szczególnie nie podoba mi się obniżenie suwaka. No bo w takim przypadku, nagle okaże się, iż gracz będzie potrafił zadeklarować i co ważniejsze uda mu się trafienie w oko kierowcy nadjeżdżającej ze 300 metrów ciężarówki. Jeżeli ktoś będzie rozwijał tylko jedną/dwie umiejętności to będzie mógł dokonywać cudów. A to zupełnie mi nie pasuje.
Moim zdaniem prędzej można byłoby podnieść np. do 5 premię przesunięcia suwaka. Sam miałem sytuacje, iż jeden z graczy całe doświadczenie dodawał tylko do dwóch umiejętności i później umiał strzelać lepiej niż Lucky Lucke, co stało sie zupełnie nierealne. Moim zdaniem powinno być jakieś ograniczenie umiejętności, np. tylko do 12 poziomu, bo później przeczy to realistyce rozgrywki i naturalnym możliwością ludzkim.

Pozdrawiam
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem