Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2009, 18:26   #10
wasiOo
 
wasiOo's Avatar
 
Reputacja: 0 wasiOo nie jest zbyt sławny w tych okolicachwasiOo nie jest zbyt sławny w tych okolicachwasiOo nie jest zbyt sławny w tych okolicach

Świetnie Tanya, może wybierzemy się razem na zakupy, albo do fryzjera?- powiedziała patrząc się na Tanyę Kate, po czym dodała -Na pewno się zaprzyjaźnimy!
Następnie odwróciła się do Josha. -Kiedyś chciałam trenować sztuki walki, jednak mama wybiła mi to z głowy, zawsze trzymała mnie krótko, co jednak się opłaciło, kilka lat temu zdobyłam stanowy tytuł małej miss. - Kate wzięła głęboki oddech dając swoim nowym znajomym czas na reakcję, jednak kiedy nic nie usłyszała, zbita tropu i pośpiesznie dodała -Jednak jakiś czas temu przydarzyła mi się straszna przygoda! Napadło mnie dwóch bandziorów, nie wiedziałam dokładnie co robię, ale pobiłam ich, serio! - patrząc na miny swoich znajomych i wiedząc, że ta historia wydaje się nieprawdopodobna dodała -Naprawdę, policjanci powiedzieli, że ci dwaj mieli dużo szczęścia, że uszli z życiem z zajścia. Teraz, kiedy o tym myślę wydaje mi się, że może powinnam zacząć trenować. Nie znałam mojego taty, ale moja ciotka mi powiedziała, że trenował sztuki walki u mistrzów Shao Lin, mogłabym chociaż w ten sposób trochę go poznać, nie wydaje wam się to cool? - kiedy Kate skończyła mówić podniosła do ust lemoniadę, jednak zanim się napiła zrobiła straszną minę - jak małe dziecko, które zaraz się rozpłacze, bo ktoś zabrał mu zabawkę.
~Gdzie moja PARASOLKA?!~
 

Ostatnio edytowane przez wasiOo : 24-08-2009 o 18:30.
wasiOo jest offline