Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2009, 18:35   #11
Farałon
 
Farałon's Avatar
 
Reputacja: 1 Farałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie cośFarałon ma w sobie coś
Uśmiechnąłem się szyderczo do Tanyi.
-Nic nie szkodzi, wielki mistrz wybacza ci tą zniewagę!- Parsknąłem śmiechem
-A co do oprowadzenia- Uśmiechnąłem się szeroko, wiedziałem, że igram z ogniem ale to było bardzo zabawne.Tanya na pewno przestanie ćwiczyć ninsructwó i chętnie cię oprowadzi. Ona zawsze ma czas dla fajnych osób- Sam byłem zdziwiony moim słowotwórstwem ale już to bezsensowne określenie "wypadło" z moich ust.
Spojrzałem się na Tanye.~To co? Mały spacerek? Na pewno się zintegrujecie.~ Zacząłem lekko rechotać, ale szybko się opanowałem i znów uśmiechnąłem do Kate.
***
-No! Bardzo dobry pomysł!-Spoglądałem raz to na jedną a raz na drugą, czekając na reakcję- Chętnie poszedł bym z wami na zakupy ale nie ma co się wpychać miedzy wódkę a zag .... Eeeee to znaczy dwie kobiety- Zrobiłem trochę głupią minę, i postanowiłem, że szybko zmienię temat- A ty Jasper? Co taki milczący? Chyba ktoś tu na tobie wywarł spore wrażenie ...- Uśmiechnąłem się do Kumpla
 

Ostatnio edytowane przez Farałon : 25-08-2009 o 09:57.
Farałon jest offline