Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2009, 13:02   #12
MadWolf
 
MadWolf's Avatar
 
Reputacja: 1 MadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znanyMadWolf wkrótce będzie znany
Ja chciałbym tylko zaóważyć w tym miejscu iż Blizzard może nie być zainteresowany jakością produkowanego filmu, a to z dwóch powodów:

1) Są zbyt zajęci pływaniem w forsie płynącej z abonamentów za wow'a od 11 milionów urzytkowników >.>

2) Po tym jak ww. abonenci nie dość że kupili Burning Crusade, to dali sobie wcisnąć Wrath of the Lich King i jeszcze się ucieszyli na nadchodzący Cataclysm (hehe), to myślę że wszyscy decydenci w tej firmie są przekonani o swej całkowitej bezkarności we wciskaniu ludziom... hm, powiedzmy produktów z niższej półki

A teraz wyjaśnienie, po co się w ogóle wypowiadam, wiedząc iż nastawienia fanów nie zmienię? No cóż, chodźby po to, że gdy za 5/6 lat (umiem liczyć i znam Blizzard, dziękuję) ten gniot wejdzie na ekrany kin, będę mógł czerpać niską satysfakcję przeklejając link do tego postu we wszelkich dyskusjach na temat filmu ze słowami: "A nie mówiłem??"

PS. W moim mniemaniu ponad roczny staż grania w tą grę (i płacenia abonamentu z własnej kieszeni), daje mi prawo do osądzania jakości wydatków do niej sprzedawanych

Powyższy post jest z pewnością rezultatem przepracowania autora i nie należy go brać na 100% poważnie.
 
MadWolf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem