Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2009, 09:35   #17
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Te słowa odbiły się echem w głowie Wolera. Pewnym było, że strażnicy będą zamierzali aresztować dziewczynę. Równie pewne było, że dużo prostsze będzie schwytanie „płonącego plugastwa”.

Strażnicy nie mieli więcej pytań. Ominęli Yajwina i pobiegli w stronę walczących 'potworów'.

Marina, zorientowawszy się w sytuacji, wymierzyła potężny promień w stronę biegnącego oddziału straży. Żołnierze zostali rozrzuceni po całej polanie. Woler wykorzystał okazję i rzucił się na dziewczynę, powalając ją tym samym na ziemię. Marina próbowała się wyrwać, ale Yajwin doskoczył do nich i ją ogłuszył.

-Co teraz, Woler?
-Jak to co? Mamy ją, to teraz ją zaprowadzimy do starca.


Yajwin skrępował dziewczynę i niosąc ją na plecach czym prędzej oddalił się od powoli zbierającego siły oddziału straży.

***

Szli w stronę przeklętego lasu i nie zatrzymywali się. Dopiero wieczorem rozbili obóz.

-Oddamy starcowi dziewczynę i co potem? - spytał Yajwin
-Nie rozumiem.
-Odzyskam wolność? Mówił prawdę, że mnie uwolni?
-Skąd ja mogę o tym wiedzieć? To ty się z nim umawiałeś.
-Ha! Umawiałeś to za dużo powiedziane...
-Cii!!!
-Co się stało?
-Dziewczyna się budzi


Yajwin przymierzył się by ponownie ją ogłuszyć, ale Woler go powstrzymał:
-Daj spokój! Ma skrępowane ręce, nie może czarować. Chyba że potrafi ogniskować manę nogami, w co wątpię.
-Co się stało? Gdzie...
- dziewczyna oprzytomniała i zaczęła się miotać. Próbowała się oswobodzić z więzów, ale na próżno.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline