Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2009, 19:01   #21
Julian
 
Julian's Avatar
 
Reputacja: 1 Julian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie coś
Ależ między oszałamiająco piekny a brzydki jak noc, jest ogromna przestrzeń w którą można się ładnie wstrzelić, Radagaście.

Powiedzmy sobie szczerze, większość osób jakie spotykamy na codzień dalekie są od idealnego odwzorowania obecnego kanonu piękna, ale jednak wiele z nich nam się podoba, prawda? Idąc dalej, każdego kręci co innego. Jednemu podobają się bardzo chude dziewczyny, a inny woli raczej renesansowe lub barokowe kształy. Chociaż pewnie żaden z nich nie miałby nic przeciwko kobietom długonogim i cycatym to nie tylko takie kobiety mogą być piękne i uwodzicielskie.

Przez mężczyzn też jest duży przekrój z którego kobiety mogą wybrać co im się podoba. Od ogromnych pakerów, przez brzuchate miśki, po mężczyzn bardzo drobnej budowy. Oczywiście najczęstszy wybór opcji "ogromny paker" przez panów może być usprawiedliwiony tym, że często gramy postaciami wojowników, którzy muszą mieć pewne predyspozycje do zawodu. Mimo wszystko nawet magowi nie zaszkodzi ten kaloryfer na brzuchu, co? Ale czy tacy faceci napewnno podobają się wszystkim kobietom? Co powiecie panie, na napakowanego partnera który wyciska z was powietrze przy uścisku?

Poza tym, ja osobiście powiem, że bycie wielkim, napakowanym półgłówem nigdy nie było moim największym marzeniem. (Inna sprawa że jakby mnie było trochę więcej to też bym nie narzekał. )

EDIT: No i kto powiedział, że przystojny i napakowany automatycznie skreśla bycie życiowym nieudacznikiem? Spójrzcie tylko na mój avatar.
 
__________________
Watch your back,
shoot straight,
conserve ammo,
and never, ever, cut a deal with a dragon.
Julian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem