Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2009, 23:09   #30
Skywarp
 
Skywarp's Avatar
 
Reputacja: 1 Skywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodzeSkywarp jest na bardzo dobrej drodze
Centum Dowodzenia

- Ja nie chce was krzywdzić! – Zawołał robot z przjęciem.
- Dokładnie, ocalił was przed pewną śmiercią teleportując was tutaj – odezwał się głęboki głos zza ich plecami.

W świetlistym walcu pojawiła się teraz lekko drgająca twarz. Ciężko było określić dokładniej rysy twarzy powiem wizerunek zmieniał się i rozmywał.
- Jestem Zordon, Wielowymiarowa Istota w Sieci Czasu.
- A ja jestem Alpha 5!
– Zawołał radośnie robot.
- Wybrałem was na obrońców ziemi ze względy na wasze zdolności i charaktery. Ziemi obecnie grozi wielkie niebezpieczeństwo, spójrzcie w wideo-sferę.
Alpha widząc że nie wiedzą o co chodzi wskazał mleczną kulę.
Na jej powierzchni pojawił się niezbyt przyjemnie wyglądjąca kobieta z komicznym uczesaniem głowy.

- To Rita Odraza, przez tysiąc lat pozostawała uwięziona do póki wasi astronauci przypadkowo odtworzyli jej wiezienie na Księżycu tej planety.
Na kuli pojawił się obraz dwóch astronautów otwiera wielki, kamienny zbiornik.
- Wykonała z kitu armię, gotową w każdej chwili zaatakować.
Obraz znów się zmienił. Teraz pokazywał szare istoty.

Zordon nie czekał na reakcje przyszłych obrońców ziemi. Dalej ciągnął swój monolog.
- Każdy z was otrzyma transformery mocy, czerpiący swącogromną energię od stworzeń sprzed tysięcy lat, zwane dinozaurami. Staniecie się Power Rangersami.
Po ich pasach przeszło krótkie, świetliste wyładowanie i na ich pasach pojawiły się fikuśnie... klamry? W każdym razie to były te „transformery mocy”.

- Josh, odważny i mężny będziesz rozporządzał mocą tyranozaura. Mark mądry i śmiały, przypadnie tobie moc mastodonta. Kate drobna i pełna wdzięku poprowadzi moc pterodaktyla. Jasper twoja cierpliwości i mądrości pozwoli ci ujarzmić moc triceratopsa. Oraz nieustraszona Tanya otrzyma moc tygrysa szablozębnego. Jako Power Ranger do dyspozycji do dyspozycji potężne machiny zwane zordami zdolne do łączenia się ze sobą w jeszcze silniejszego megazorda. By aktywować tę moc wystarczy że uniesiecie transformery ku niebu i wypowiecie nazwę swego dinozaura.
Jeśli to był sen to był co raz bardziej pokręcony. Szczególnie: co za idiota uważa mamuta i tygrysa szablozębnego za dinozaura?! A jeszcze ta cała Rita...

Notka: Część przemowy Zordona jest bezpośrednio przepisana z serialu. Teraz przy imionach postaci w nawiasie wpisze jeszcze kolor by się nikomu nie myliło.
 
Skywarp jest offline