Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2006, 20:12   #403
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
Phaere
Z zainteresowaniem słuchała co mieli do powiedzenia jej towarzysze. Tyle o sobie powiedzieli...głupio by było milczeć, więc zabrała głos. Chyba nikogo nie zaskoczę tym, że pochodzę z Podmroku. Nie chcę mówić o swojej przeszłości związanej z tym miejscem. Po opuszczeniu swojego domu spotkałam wyznawców bogini Elistraee, które nauczyły mnie tolerować istoty naziemne. Jedna z kapłanek ofiarowała mi Tiloupa.Mogliście się domyślić związku z Mroczną Dziewiicą widząc jego srebrne wąsy. Podróżowałam po różnych Akademiach magii ucząc się i w zamian ofiarując swoją wiedzę. Niestety gdy zostałam przeniesiona do Sigil, zauważyłam, że część moich czarów nie działa. Jestem ekspertem w odczytywaniu zaszyfrowanych map i identyfikowaniu dziwnych przedmiotów czy substancji. Tyle wiadomości o mnie wam wystarczy. - Nikt oprócz Tiloupa i nie żyjącej już kapłanki (bliskiej przyjaciółki Phaere), nie znał historii jej dzieciństwa, a tym bardziej dorosłego życia w Podmroku. Drowka ukrywała je głęboko na dnie swego serca. Posmutniała wspominając dawne chwile. Widać, że nic dzisiejszego wieczoru nic nie zdoła poprawić jej humoru.
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline