Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2009, 18:00   #40
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Spokojnie, narazie nasze postacie gawędzą sobie, więc postaramy się to utrzymać przez jakiś czas, nieprawdaż?

Mivnova, faktycznie. Masz rację i to nie był lis, ale łasica Skleroza
W każdym razie nie wiem czy wiesz, ale właśnie powinieneś zostać obtoczony w smole i pierzu, gdyż Wiedźminowi nijak do Science Fiction. Rozwinięcie skrótu mówi wszystko.
Nie mniej jednak saga jest utrzymana w Dark Fantasy. Niewątpliwie. Nie mniej jednak Dark Fantasy może być Heroiciem. Tak też jest z pewnością. Ten styl charakteryzuje się między innymi tym, że jest bohater "wystający ponad tłum". Czy tak nie jest w sadze?

Nie, to nie jest offtop z jednego względu. Jest to argumentowanie za tym, że nasze postacie są równe, zaś Wiedźmin nie jest lepszy.

Popieram na całej rozciągłości. Wiedźmina ciężko zabić, jednakże nie trudniej niż kogokolwiek z naszej drużyny, co starałem się wykazać.

EDIT: Chester, wątpię, żeby dało się poznać profesję (rasę?) postaci pteroslawa. Czemu? Ludzie nie mogli rozpoznać Geralta po oczach.
Jak jeden z Krasnoludów dowiedział się o tożsamości Białego Wilka, a ten zdziwił się skąd o tym wie. Powiedział wtedy ów Krasnolud (bodajże Zoltan), że mógłby się pochwalić spostrzegawczością jak to dostrzegł zmiany źrenic, ale tak naprawdę wypaplał Jaskier. Kocie/wężowe oczka mają w pełnym świetle, zaś w normalnym, również ich oczy są normalne. Ciemności pomijam, bo wtedy i tak nikt nie może tego dostrzec.
Dlatego też ośmielę się zaprezentować mój sposób rozpoznania postaci
Wiem, jestem upierdliwym, czepiającym się szczegółów realistą
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 08-09-2009 o 18:08.
Alaron Elessedil jest offline