Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2009, 21:17   #542
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
X
Berith nieruchomo obserwował jak elfka przewraca się raz za razem, kaszląc krwią, zostawiając na ścianach i meblach krwawe smugi i placki po swych dłoniach. Jeśli o niego chodziło, nie chciał jej przecież zabijać. Chciał, żeby go usłuchała. Chaos ma różne metody stawiania na swoim, zabawne, bolesne, tragiczne – byle były skuteczne. To jedna sprawa. Druga, że demony mają hierarchię, a Berith nie znajdował się na jej szczycie. Trzy – zasada numer jeden dotyczyła także samych demonów. Berith czuł, że nieźle się kopał z tymi dwoma drowami. Komuś tam u góry było smutnie i samotnie. Nizzre upadła znów. Ranny mroczny elf wił się wciąż w bólach, próbował wstać. Berith powolnym ruchem od niechcenie postawił nogę na jego plecach i uspokajająco przydepnął mrocznego elfa do bardziej przyziemnej pozycji.
- A ty dokąd? – mruknął.
Elfka w tym czasie zdołała wstać. Wzywała wsparcie. Berith odstąpił spokojnie od mrocznego elfa, czujny, szykując się na bolesną niespodziankę. Kiedy siły wyższe były zaangażowane w dwa drowy, wszystko mogło się wydarzyć.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline