Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2009, 21:41   #14
pteroslaw
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
Jak zwykle, Pomyślał wiedźmin, zawsze się ze mną kłócą, a nigdy jeszcze nie wysłuchali odpowiedzi.
Ensis spojrzał na zerrikankę i powiedział:
-Chodzę po tym świecie na tyle długo że wiem do czego ktoś się nadaje, a kto nie, ja sam miałbym problemy z zabiciem czarodziejki, nie możemy działać samotnie musimy stworzyć grupę, inaczej się nie uda.
Blizna spojrzał na czarodziejkę później na tego bezczelnego pół-elfa i powiedział:
-Oczywiście nikt mnie nie słuchał kiedy mówiłem że jad okogłowa można zaaplikować na wszystkie możliwe sposoby, możemy na przykład wysłać czarodziejce butelkę wina z TRZEMA kroplami jadu, a i tak nie uda jej się go zneutralizować przed jej śmiercią. Ale cóż jestem tylko starym dziadem, czyż nie?
 

Ostatnio edytowane przez pteroslaw : 09-09-2009 o 23:02.
pteroslaw jest offline