Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2006, 14:01   #406
Lyssea
 
Lyssea's Avatar
 
Reputacja: 1 Lyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skałLyssea jest jak klejnot wśród skał
Phaere
Nie potrzebuje twojej pomocy, poradzę sobie sama.Cóż miałam wizję, a po niej zawsze występuje zmęczenie. - mówi do Maureen Jeśli pozwolicie to opowiem o niej jutro. - dodała patrząc na towarzyszy. Przyjmuję przeprosiny. - zwróciła się do Anzelm`a. Własnie. Jeśli chodzi o pamiętnik to dowiedziałam się paru rzeczy o jego autorce. Sylvan opowiedział mi co nieco. - sięga ręką do torby szukając książki. Myślałam, że ma go ktoś z was.- powiedziała, a jej oczy rozszerzyły się, ze zdziwienia i zdenerwowania. Przecież nie przyszliście tam niańczyć małej dziewczynki.

[user=1176,345 ,721 ] Życzę miłego zastanawianie się .-Tiloup przekazał krukowi. [/user]
 
__________________
Żeby ujrzeć coś wyraźnie, wystarczy często zmiana punktu widzenia.
Lyssea jest offline