Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2006, 16:35   #409
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

Lekko zdziwiony pretensjami drowki, mówię:
- "Phaere to Ty miałaś pamiętnik jako ostatnia więc nie złość się na nas że go nie wzięliśmy... ale teraz to nie istotne trzeba po niego będzie wrócić."
- "Jednak z tego co mówisz wynika że osoba, która pisała ten pamiętnik dotarła do źródła mocy tak potężnego, by móc się przenieść tu z powrotem. Wydaje mi się że to jest nasz cel- znaleźć ją i dowiedzieć się co to za moc."
- "Czy jest ktoś chętny by pójść po pamiętnik czy zrobimy to już jutro? Tymczasem ja rozejrzę się po plaży jeszcze raz zanim się całkiem ściemni. Maureen zechcesz mi towarzyszyć?"
Drewno w kominku wesoło trzaska w rytmie płomieni. Podnoszę się gotów do wyjścia. Lewy rękaw zdaje się być lekko czerwony w świetle rzucanym przez ogień. Czekam na decyzję Łowczyni.
 
Frosty jest offline