Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2009, 15:06   #9
Terrapodian
 
Reputacja: 1 Terrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
okres wojen klonów
Z tym jest pewien problem. Co prawda to chyba najbardziej wałkowany czas. Co gorsza wesoło dopisuje się kolejne historie, które wzajemnie się wykluczają (np. "uczennica" Anakina). Wystarczy wspomnieć o dwóch serialach. W sumie do końca nie wiem co należy do kanonu, a co to bzdury Lucasa - fani są podzieleni. IMHO, najlepiej korzystać z książek, których jest multum.

Ja radziłbym obrać czasy tej naprawdę starej Republiki. Nie tylko dlatego, że to mój ulubiony okres, ale że można sobie pozwolić na naprawdę dużo wolności, bo na dobrą sprawę ten temat podejmuje kilka komiksów (niektóre można dorwać w Polsce), dwie gry (nie wiem jak z nadchodzącym MMO, ale chyba nic rewolucyjnego nie wniesie) i parę książek z Darthem Banem w roli głównej. Więc nie będzie żadnych ewentualnych spięć fabularnych, a wystarcza znać np. realia gier z serii KotOR.
 
Terrapodian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem