Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2009, 10:47   #15
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja najczęściej przyjmuję moment flashpoint jako rozpoczęcie prawdziwej Wojny, ale brakuje mi oficjalnej daty.
Ale właściwie dlaczego? Jak już wspomniałem wtedy zarówno Republika jak i Revanchists walczyli z Mandalorianami, wiec po Flashpoint sytuacja jakoś specjalnie się nie zmieniła (chyba, że masz na myśli atak Mandalorian na Flashpoint, a nie jego zniszczenie, wtedy zgadzam się, że można i w ten sposób rozumować)

Cytat:
Alek chyba nie tyle udawał się już na wojnę, co prowadził werbunek. Wspominał, że ma być wojna, ale, ja bym to interpretował raczej jako część propagandy Revanchist niż fakty. Republika... hmm... nie pamiętam, czy istotnie się biła, czy czekała na reakcję Zakonu. Weźmy pod uwagę, że Repom niezbyt spiesznie było stawiać czoła zagrożeniu ze strony mandalorian bez Jedi. Prosili Zakon o pomoc, a sama wizyta Revana przed obliczem Rady, którego spotyka w komiksie Lucien, miała miejsce po wizycie Alka na Taris.
Moim zdaniem udawał się na wojnę. W komiksie na stronie stworzonej na wzór "Taris News" czy czegoś w tym odzaju jest mowa o (chyba) trzeciej bitwie o Suurję. W czwartej brali już udział Jedi i to właśnie tam Alek dostał się do niewoli. Revan nie brał udziału w tej bitwie, możliwe, że nakłaniał kolejnych Jedi by dołączyli do niego.
BTW Ja tak do końca nie jestem pewien czy Lucien spotkał Revana (wtedy chyba choć raz ktoś odezwałby się do niego po imieniu). Bardziej przekonywałaby mnie wersja, że to Exile
 
Col Frost jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem