Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2009, 11:29   #16
Mivnova
 
Mivnova's Avatar
 
Reputacja: 1 Mivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemuMivnova to imię znane każdemu
Cytat:
Ale właściwie dlaczego?
Tak na czuja. Serio. Jeden z mistrzów gry w uniwersum SW napisał kiedyś: w Gwiezdnych Wojnach pewne rzeczy musisz brać intuicyjnie, na Moc, bo, jakbyś wszystko brał na rozum, to nic by nie latało
Flashpoint było jedną z pierwszych agresji Mandalorian wymierzonych konkretnie przeciw Republice. Ponadto znajdowało się w Środkowych Rubieżach, co było krokiem Mandalorian ku Centrum i ujawnieniem ich zamiarów. Flashpoint miało być też zwycięstwem Mandalorian, które ich zachęciło do dalszej inwazji. Samo zniszczenie stacji zostało upozorowane na atak Republiki, co też zapewne przełożyło się na reakcję Mandalorian.


Cytat:
BTW Ja tak do końca nie jestem pewien czy Lucien spotkał Revana (wtedy chyba choć raz ktoś odezwałby się do niego po imieniu). Bardziej przekonywałaby mnie wersja, że to Exile
Exile była kobietą A, z tego, co pamiętam, ta tajemnicza postać miała sylwetkę trochę męską. Bodaj nawet mówiono o niej ( postaci) w rodzaju męskim.
 
Mivnova jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem