Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2009, 12:56   #17
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Exile była kobietą A, z tego, co pamiętam, ta tajemnicza postać miała sylwetkę trochę męską. Bodaj nawet mówiono o niej ( postaci) w rodzaju męskim.
Ja tam nie rozpoznałem żadnej sylwetki. Tak czy inaczej nawet zajrzałem do tego komiksu. Wypowiedzi dotyczące tej postaci są tylko w pierwszej i drugiej osobie (a jak wiadomo w angielskim języku pierwsza i druga osoba nie dzieli się na rodzaje męskie i żeńskie). Poza tym jest tam mowa o Onderonie i Dxun, a są to planety (a raczej planeta i księżyc) kojarzące się jednoznacznie z Exile (fakt, że w komiksie jest mowa o pierwszych bitwach, a Exile brała udział w drugich, no ale Revana w ogóle tam nie było ).
 
Col Frost jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem