WÄ…tek: [Autorska] Aurora
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2009, 17:56   #30
Potwór
 
Potwór's Avatar
 
Reputacja: 1 Potwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłośćPotwór ma wspaniałą przyszłość
Polityk wyciągnął rękę w stronę prezydenta. -Wilbur Ulysses Taylor, obecnie senator. W przyszłości... Kto wie?- Uśmiechnął się szczerze do Rosjanina.

Prezydent Grischiew, Wilbur zanotował w pamięci. Będzie musiał przekartkować swoje dokumenty w poszukiwaniu jakiś wzmianek o nim. Zapewne nie znajdzie niczego ważnego, w końcu skupiał się w nich głównie na politykach USA ale na Aurorze powinny być biblioteka z rocznikami gazet. Taką miał przynajmniej nadzieję.

-Pamiętam jak jakieś dwa lata temu kłóciłem się z kongresmenem Witkersem na temat roli Rosji w kosmosie. Założył się że Wasze zdanię na ten temat przestało mieć znaczenie po 2011 kiedy jeden z sojuz zachaczył o ISS. Jak widać,-Ruchem ręki wskazał na otoczenie-Staruszek wisi mi teraz butelkę wyśmienitej whiskey.-Nagle sposępniał-A raczej wisiałby mi gdyby nie zdecydował się zostać na powierzchni.

-Pani Prezydent, Panie Prezydencie, jeśli wolno mi coś zasugerować to powinniśmy wysłać patrole w okolicę Ziemi żeby sprawdzić czy nie było innych statków którym udało się uciec z planety.
 
Potwór jest offline