Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2009, 12:17   #71
Matyjasz
 
Reputacja: 1 Matyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemuMatyjasz to imię znane każdemu
Broń tak kusiła, tak łatwo było wyciągnąć ją i pokazać co potrafi człowiek natchniony mocą jedynego prawdziwego boga.
Lecz nie dobył broni. Postanowił milczeć, przy karczmarzu.
-A i nie myśl, że dasz radę mnie pobić. Z mieczem w żołądku stracisz ochotę do walki.
Wypowiedział cicho do agresywnego towarzysza.
-Jak wszyscy to wszyscy też się napije. W końcu mam kogo nie zdrowie pić.
Miał być cicho ale jak w tej tawernie już my przypięli łatkę szaleńca to czemu ma się krępować.
-A i gulasz przedni. Szkoda gdy człowiek popada w obłęd po strasznych wydarzeniach. Jak pan słyszał na mą wioskę jakaś banda napadła. Lecz ja nic nie pamiętam. I dzięki wiem o słuszności mojej wiary obudziłem się pewnego razu z tym co mam przy sobie pamięcią, że potrafię tym mieczem machać i pamięcią o objawieniu jakie naszło gdy leżałem. Opatrzność mnie uratowała bo się w lesie ocknąłem, żyw i zdrów. Od tamtego czasu pan czuwa nad tym co robię. Więc może mi tą wioskę spalili, może nie skąd mam wiedzieć.

-A teraz moi kompanii jaką trasę powinniśmy obrać. Ja i tak wierze, że każda będzie dobra, ale która najlepsza?
 
Matyjasz jest offline