Wątek: Zakonna Krew
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2009, 19:29   #35
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Grożenie komukolwiek w tym momencie nie jest najlepszym pomysłem. - powiedział Maldred cicho, ale dobitnie. - Chcecie czy nie, jesteśmy teraz przyjaciółmi i właśnie w ten sposób powinniśmy się traktować. Przyjaciółmi dlatego, że potrzebujemy się nawzajem. I nie wiem jak Wy, ale ja nie lubię jak ktoś grozi moim przyjaciołom, choćby był to sam Wielki Mistrz. Drużyna albo wytrwa i wykona swoje zadanie, albo się rozleci i zawiedzie. Trzeciej opcji nie widzę. Więc myślę, że wszelkie starania, żeby drużyna lepiej się poznała i zaprzyjaźniła, są dużo bardziej na miejscu niż tajne narady mające nas podzielić na drużynę i jak się Karanic wyraził, mięso armatnie. Co notabene czyni w tym momencie tak zwanego złodzieja najbardziej przydatną osobą, bo jako jedyny podjął jakieś kroki w tym kierunku. Co oczywiście nie oznacza, że lekceważę starania obu Panów.
A krasnoluda się nie czepiajcie. Nie potrzeba nam więcej wrogów niż już mamy, a winę za zajście wczorajszego wieczora ponosimy wszyscy, którzy byli przy tym obecni. Z resztą pewnie za chwilę się z nim rozstaniemy, bo nie sądzę, żeby nas chciał gonić na piechotę, a konia, ni kuca dla niego jakoś nie widzę.
I nie oceniajcie pochopnie czyjejś przydatności. Na tyle ufam moim zwierzchnikom, żeby sądzić, że każdy kto z nami wyruszył może się okazać potrzebny. Nie wiem jak wysoka jest cena, jaką jestem gotów za ich przydatność zapłacić.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline