Wątek: W imię Boga
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2006, 20:39   #32
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Holger
Rozgląda się szybko szukając możliwie bezpiecznej drogi w tłumie. Rozproszmy się -rzuca ściszonym głosem do towarzyszy -Spotkamy się za bramą .Powodzenia. Po czym szybkim i zdecydowanym krokiem rusza w kierunku bramy, nie oglądając się za siebie. Dyskretnie wyciąga sztylet z rękawa i trzyma go w dłoni ukrytej ukrytej pod płaszczem. Na wszelki wypadek -myśli- Jak któryś spróbuje mnie zatrzymać to się mocno oszuka. Usmiecha się złośliwie nasłuchując odgłosów pościgu. Szybko przesuwa sie między przechodniami odliczając kroki dzielące go od przejścia za bramę. Może się uda -Myśli z nadzieją.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline