Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2009, 13:38   #448
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Marry uśmiechnęła się krzywo, szybko jednak grymas bólu starł ten wyraz z jej twarzy. Naprawdę wydawało się, że niewiele potrzeba, aby wampirzyca bez niczyjej pomocy wyzionęła ducha. Jednak zawsze była uparta i to upór wciąż trzymał ją w powietrzu poza zasięgiem innych kryształów. To on tez sprawiał, że przed oczami Shizuki pojawiły się czarne plamy.

- Nie rozśmieszaj mnie Mercedes. – krzyknęła Krwawa Marry - Po mojemu, to znaczy po mojemu. Bez propozycji, odwołań, apelacji i innego gówna. A twoja córka miała już kryształ, i co? Pozwoliła, by Vykos zabił na jej oczach Rolanda. Nie ruszyła się nawet po to, by go spróbować ochronić. Patrzyła jak płonie strażnik tego miasta i nie zrobiła nic! Pomyśl lepiej praktycznie Mercedes, zawsze przecież kalkulacja była twoją mocna stroną. Twoja córka jest do niczego i aż mnie świerzbią palce, by skręcić ten nikomu niepotrzebny łepek. Daruję jednak gówniarze życie, jeśli ty i przystojniak - wskazała Karola - złożycie swoją obietnicę.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline