Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2009, 19:25   #449
Wojnar
 
Wojnar's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnie
Artur przysłuchiwał się wymianie zdań między wampirzycami. Każde fałszywe zdanie, każda groźba budziła w nim iskierkę gniewu. Chętnie by je obie spopielił, byle tylko przestały chrzanić.
"To ten cholerny kamień. Nic dziwnego, że Vykos chodziła taka nabuzowana."
- Marry, nie wycieraj sobie gęby Rolandem. To ty walczyłaś po stronie jego zabójcy. A co do Ciebie, Mercedes, twoje dziecko jak na razie najbardziej skrzywdziłaś Ty, robiąc z niej wampira! Po jej śmierci też się będziesz targować?

Ścisnął ognisty kryształ w dłoni, w jego oczach zajarzyły się niebezpieczne płomyki. W głębi duszy chciał zniszczyć ten kamień, który zabił wszystkich Dżejów i Rolanda, ale na razie czuł, że będzie go potrzebował.

- Coś mi mówi, że obie macie jakiś ukryty interes w zdobyciu, a może i połączeniu tych kamieni. Dobrze mówię, Mercedes? Jakie życzenie, Marry? Karolu- nadal patrzył na Marry. Lipiński pewnie i tak był gdzieś tam, ukryty w cieniu- co dokładnie wspominała księga o łączeniu kamieni? Co możemy zyskać? Czego nam nie powiedziałeś? -Odetchnął głęboko- Słuchajcie, ja swojej zemsty dokonałem, teraz chcę tylko odejść stąd cały. No ale muszę mieć jakiś świat, do którego miałbym wracać. Dlatego grzecznie proszę, bez łzawych historyjek, powiedzcie, w jakie gówno chcecie wszyscy wskoczyć. I zróbmy to szybko i bez walki, co?- uśmiechnął się sympatycznie, wycierając wierzchem dłoni strużkę krwi z policzka.
 
__________________
"Wiadomo od dawna, ze Ziemia jest wklęsła – co widać od razu, gdy spojrzy się na buty: zdarte są zawsze z tyłu i z przodu. Gdyby Ziemia była wypukła, byłyby zdarte pośrodku!"
Wojnar jest offline