Wątek: W imię Boga
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2006, 08:27   #33
Bergan
 
Bergan's Avatar
 
Reputacja: 1 Bergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłość
Bordin

Mierzę spojrzeniem tego głąba. Wsadzę mu topór w czaszkę, jak znajdę okazję, ale tera to musi nas jakoś pokierować do swoich szefów, a z rozwaloną czaszką to byłoby uciążliwe. Wybiegam w ten cholerny tłum i klnę jak szewc:
- No że by was tak koński k*tas ścisł za takie z*ebywanie się w jedno miejsce! Cholerne zafajdane szuje! Sk*rwysyny psiego pomiotu! W*pierdalać, bo komu łeb u*ebię albo poodgryzam rzepki! Wio, świnie, wio, k*rwa powiedziałem, zap*erdoleńcy! - skaczę i wypatruje ludzi z mojej szajki, ale tu wszyscy, k*rwa, są za wysocy, no żesz w ch*ja mać!
No nic, walę kogoś w nerkę i popycham go do przodu! Gdyby nie ta banda strażników za mną i ścisk to już bym komuś władował topór w plecy, ale cholera, weż siętu zamachnij, że wbić go porządnie! Cisnę się, cisnę...cisnę i przeciskam...nigdy nie wyjdę za bramę w tym tempie! Równie dobrze mógłbym postawić w tym miejscu, gdzie stoję wiercenie i w nim zamieszkać! Nagle się zatrzymuję i wrzeszczę:
- Eeeee, luuuudzie! Na rynku kogo ubijajooooo! Rzeeeeeeeźnia będzie, mówię wam! I w dodatku kobietkę jakąś na golasa żywcem palić ino bedooooo! Dawajta co tchu, bo jak żem widział to duże cycki ma! Ho-ho, braaaaacia!
Zastawiam się mocno nogami, żeby mnie przypadkiem nie stratowano i ruszam pod falę tłumu i do bramy! Jakby jakiś strażnik się mnie czepiał to bez ogródek z bańki go w brzuch, pięścią w ryj jak się zegnie i sp*erdalam biegusiem, co mi tylko nogi pozwolą!
 
__________________
- Sir, jesteśmy otoczeni!
- Tak?! To wspaniale! Teraz możemy strzelać w każdym kierunku!
Bergan jest offline