Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2009, 22:48   #39
Arsene
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 1 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
Bill patrzył na nią nieco podejrzliwym wzrokiem. Wahał się przez chwilę. Najwyraźniej oni nie zestrzelili żadnego statku Sylionów. Dodatkowo głowę mimowolnie zaprzątała mu myśl o wrogim statku. Szybko jednak odrzucił myśl o szybkim zgonie od siebie i powiedział do lekko poddenerwowanej Rosjanki
- Kryształ ten pochodzi ze statku Scylionów, który udało się nam swego czasu zestrzelić. Ich statki na pozór zbudowane są podobnie do naszych Astro Queen, ale pod panelami zamiast obwodów, kabli i tak dalej znajdują się te kryształy. Podczas badań odkryłem, że kryształ jakby ożywa w konkretniej temperaturze, ale nim ustaliłem w jakiej, lub spróbowałem działań nad całym statkiem usłyszałem komunikat i zostałem wezwany na wasz statek.
Rosjanka patrzyła się na Billa jeszcze przez chwilę gdy skończył mówić, najwyraźniej nie dowierzając jego słowom.
- Hmm ... czy ja mogła bym ... zobaczyć myśliwiec Sylionów ? Nam niestety nie udało się zestrzelić żadnego, ale sądzę, że gdybyśmy zaczęli współpracować o wiele szybciej odkryli byśmy działanie ich technologi.
- No cóż, to niestety nie zależy ode mnie, lecz sądzę, że dostanie pani odpowiednie upoważnienia, jako mój gość. Tym czasem jednak zbadajmy może próbkę, którą aktualnie posiadamy.
Po tych słowach oboje wzięli się do pracy. Ponownie próbowali ogrzać kryształ, a gdy ten ożył, powtórzyli wszystkie testy, jakie wykonał Bill na pokładzie Aurory.
 
__________________
Także tego
Arsene jest offline