Wątek: W imię Boga
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2006, 19:17   #36
Bergan
 
Bergan's Avatar
 
Reputacja: 1 Bergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłość
Bordin:

Widzę co Raven wyczynia i spluwam na drogę przed sobą, po czym wycieram gluta butem i patrzę na strażników.
- Spróbujcie mnie tknąć, chłopaki - wrzeszczę jak zupełnie pier*olnięty wariat i zdejmuję plecak z grzbietu, unosząc go nad głowę - to połowa tego miasta wy*ebie w powietrze z takim hukiem, że jajca waszemu bogowi w jego domenie pękną! Buaaahahaha!
I biegnę szybko w ich kierunku, tak szybko ja umiem! Nie przeraża mnie to, że te głąby mają mnie na ostrzach włóczni, ale to zwykłe ciecie z podgrodzia zaciągnięci do straży, żeby nie zap*erdalać na polu jakiegoś szlachcica albo klecić komuś firanki przy mamusinim stoliczku! Rozpędzam się jak jedna z naszych sławnych kolejek w szybie numer dwanaście. Nazwaliśmy ją "K*rewska kolejka zap*erdolenia w łeb", bo szyb był ostro nachylony, a w kolejce zero hamulców...no był jeden hamulec...ściana na końcu, ale po pijaku i tak krasnolud jet jeszcze twardszy niż na trzeźwo, a kto na trzeźwo by do takiej kolejki wsiadał? W każdym bądź razie, jak te głąby jakoś się rozstąpią to biegnę dalej i oby w linię drzew, a tam już patrzę, co z moją drużynką. A jak się nie będą pojawiać, to oddalam się nieco dalej w las, ale ciagle blisko drogi, żeby się nie pogubić!
Zapowiada się wspaniały dzień! Już czuję zapach złota i chwały! Buaahahahaha!
A...i staram się jak najmniej dotykać drzew! Lepiej mieć leprę, sraczkę i podagrę niż być dotkniętym przez drzewo! A jak które mnie tylko tknie, to toporem je!
 
__________________
- Sir, jesteśmy otoczeni!
- Tak?! To wspaniale! Teraz możemy strzelać w każdym kierunku!
Bergan jest offline