Wątek: The Cave
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2009, 13:53   #48
michau
 
michau's Avatar
 
Reputacja: 1 michau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłość
Mike chyba nie do końca zdawał sobie sprawę z tego, że to, co się wokół niego dzieje, to rzeczywistość. Postrzelona noga jego kompana wyglądała jak w grze komputerowej albo przynajmniej jak scena z "Ostrego Dyżuru", o ile ktoś pamięta ten serial. Właściwie naprodukowali Amerykańce tej całej sieki o lekarzach całą kupę, a teraz chyba króluje dr. House. Doktor Dom. Czy to nie jest idiotyczne nazwisko? Chyba w ich ojczystym języku brzmi nie mniej głupio.

Mike znów zaczął gadać do siebie. Lubił o robić, a zwłaszcza kląć po cichu. Tu mógł jednak głośno, bo i tak nikt go nie rozumiał. Spoglądał na nogę kompana.
-Kurwa. No do chuja jego mać. Ja pierdolę, za co mi płacą. Mam pisać artykuły, rozmawiać z ludźmi, no, ewentualnie napisać jakąś książkę, być może kiedyś jeśli życie pozwoli. Za to mi, kurwa, płacą lub płacić powinni, a nie za niebezpieczne wyprawy po jaskiniach. Kurwa, albo powiedzmy chciałbym posiedzieć przed komputerem i skrobnąć posta na Lastinnie, a nie uganiać się po wilgotnych jak dupa węża ciemnych grotach z bandą terrorystów. Kurwa- zakończył.

- Dobra, panowie.- przeszedł na angielski- ja tu widzę niezły burdel i osobiście przestaje mi się to podobać. Moje zadanie jako dziennikarza powoli zaczyna się tu kończyć, bo robi się niebezpiecznie. Osobiście wracałbym już do domu. Jacyś chętni? Jak mam być szczery, to nie wiem gdzie jest droga powrotna, a do tego nie chcę iść sam. Co do Francuzika, to ciągle może się gdzieś czaić, ale mam to w dupie. Może się uda. Czasami miewam farta- Mike popatrzył po twarzach kompanów.
- A ty, Nikołaj, z tą nogą powinieneś się ze mną zgodzić.
 
__________________
Fortune is fickle.
"Do not follow the Dark Side"

Ostatnio edytowane przez michau : 02-10-2009 o 13:54. Powód: dodałem jedno zdanie
michau jest offline