Wątek: [D&D] Początek
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-10-2009, 15:12   #103
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Nie wiem, z jakiego szczepu Krasnoludów pochodzisz ale młot, który ukształtował mój szczep i mnie był młotem upartego Kowala. - Wycedził przez zęby Khemorin.
Rozejrzał się szybko po zebranych, którzy pewnie byli już zmęczeni. Khemorin, mimo, że przeleżał jakiś czas nieprzytomny - szybko wracał do sił i sen nie był mu teraz niezbędny. Nie czuł się najlepiej, tym bardziej, że nie miał broni czy swoich narzędzi a właściwie to nie miał nic, poza ubraniem na skórze.
Choć "młody" krasnoludzie, wiem chyba broń jak ci zdobyć. W tym czasie elfy odpoczną. - Głos starszego krasnoluda rozjarzył umysł Kowala wypełniając go tysiącem iskier, tak, że oczy Kowala zalśniły.
- Trzeba było tak od razu Ojczulku! - Z entuzjazmem w głosie rzucił krasnolud i szybko ruszył za starszym krasnoludem, o mało go nie przewracając, gdy ten zatrzymał się jeszcze na chwilkę by odpowiedzieć Elfom. - o wybacz... - niezgrabnie rzucił Kowal, potrącając lekko bark swego rozmówcę.
 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline