Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2009, 20:00   #6
Drusilla Morwinyon
 
Drusilla Morwinyon's Avatar
 
Reputacja: 1 Drusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Qumi Zobacz post
Pytanie jest jednak inne, czy potrafisz stworzyć postać słabą mechanicznie dlatego, że wzmocniłoby to charakter fabularny i głębię postaci. I na odwrót czy tworząc super głęboką postać postanawiacie pójść na ustępstwo i dać jej cechę, która nie do końca odzwierciedla wasze zamierzenia, aby była silniejsza.
Przyznam, że robię tak dość często, co nieraz doprowadza do gorączki moich znajomych, gdy nie wybieram jakiejś zdolności, czy nie biorę wyższej cechy "bo nie pasuje mi to do postaci", przez co nie raz i nie dwa taka postać jest słabsza, niż potencjalnie możliwa do zrobienia jej zmunchkiniona wersja...
Z drugiej strony zależy też z kim i w co gram, gdy gram z kimś, kto jak dobrze wiem tak zmunchkini postać jak to tylko możliwe, a nawet bardziej, to nie mam zbytniego wyboru i niejako w "samoobronie" muszę pokombinować i porobić jakieś ustępstwa, by w razie konfrontacji mieć jakiekolwiek szanse na przeżycie, jest to jednak dość rzadkie działanie w moim przypadku.
 
__________________
Co? Zwiesz dekadentami nas i takoż nasza nację?
Przyjacielu, ciężko myślisz, w innych czasach miałbyś rację.
Czyżbyś sądził, żeśmy tylko tępo w siebie zapatrzeni?
Nie wiesz, lecz to się nazywa ironia i doświadczenie.
Drusilla Morwinyon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem