Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2006, 10:38   #48
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
- Ma być po cichu, jak najciszej. - Uśmiechnął się na widok żmiji. - Ten człowiek zalazł mi za skórę, skrzywdził moją córkę i więcej wam nie powiem. Musicie być jednak ostrożni, to niezły bogacz, ma mnóstwo ochrony na swojej posesji. Ale jakiś czas temu znalazłem, a właściwie ktoś dla mnie znalazł, przejście w murze. Kończy się ono ukrytymi drzwiami na korytarzu w środku budynku. Z tego co mi wiadomo, z tego korytarz wychodzą drzwi do jego sypialni, to zdecydowanie ułatwi robotę. Poza tym możecie sobie wziąć co chcecie z jego domu, przynajmniej będzie wyglądało na rabunek.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline