Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2009, 21:53   #12
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
- Hmmm, nie wiem czemu porównujesz się do mutanta, ale aż tak brzydki nie jesteś.

Z zawadiackim uśmiechem na twarzy wróciłam na swoje poprzednie miejsce w karawanie. Papierosy nie stanowiły nigdy dla mnie nic interesującego, szkoda na nie pieniędzy. Juz wolałabym wydać te kapsle na miękką srajtaśmę. W sumie... w ogóle na jakąś srajtaśmę. Ale widać niektórzy mają inne priorytety.

Rozejrzałam się po karawanie lecz na ta chwilę nikt nie przyciągał uwagi, nie było juz miłego sposobu na zabijanie czasu. Wszyscy byli zbyt zajęci podziwianiem zbliżającego się miasta, ale zawsze można popatrzeć na staruszka, może znowu wywinie orła. A już niedługo Junktown, jeszcze troszeczkę...
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline