Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2009, 22:54   #291
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
Reputacja: 1 mataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie cośmataichi ma w sobie coś
Ostatecznie zmieniłem kolejność łączenia kamieni w swoim poście!!

Jako, że droga MG pozwoliła nam tutaj się skonsultować ja udostępniał najważniejsze informację, o których się Karolek dowiedział. Jeśli będzie trzeba to zmienię swojego posta w sesji.

Cytat:

Akasha (Golkonda)

Nazywa się ją piątym żywiołem. Jest to niezmienne, wieczne źródło całej energii wszechświata. Wyłaniają się z niej wszystkie żywioły. Akasha jest dziedziną potencjału, obietnicy, nie zbadanych dotąd dróg, nie istniejących jeszcze galaktyk, przestrzeni kosmicznej.
Cząstka energii Akashy zamieszkuje fizyczne ciało jako dusza, iskra życia, nieznana siła.
Pierwotnie Akasha to niebyt. Jej energia, która dociera w każdy zakątek kosmosu, nie osiągnęła jeszcze formy. Akasha to pierwotne źródło energii, która tworzy i napędza żywioły. Z tego powodu zawiera ona kompletną, zbalansowaną energię ziemi, powietrza, ognia i wody. Wskazuje to na jej uniwersalną naturę. W magii naturalnej raczej się jej nie stosuje. Jej podstawowa natura jest nieznana, kolor to czerń lub fiolet.


Bo gdy zagnieżdżone w sobie zostaną poprawnie cztery siły, narodzi się piąta, a czwórka strażników boskie obejmie władanie. Lecz gdy kto górę z dołem pomyli, wtedy marny jego los

Powietrze, ogień, woda, ziemia,
Żywioły astralnego narodzenia
Przyzywam was teraz, usłużcie mi!
W kręgu dobrze wyznaczonym,
Od klątwy i złorzeczeń ustrzeżony,
Przyzywam Was teraz, usłużcie mi!
Taka wola ma i niechaj ona trwa!

D-E
L-I
R-I
U-M
Pozostałe rzeczy raczej nie były przydatne. Ktoś ma jakieś pomysły jak połączyć właściwie kamienie?
 

Ostatnio edytowane przez mataichi : 06-10-2009 o 10:05.
mataichi jest offline