Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2009, 21:06   #28
Romulus
 
Romulus's Avatar
 
Reputacja: 1 Romulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputacjęRomulus ma wspaniałą reputację
Podenerwowany długim milczeniem dowódcy Lanzer zajrzał do przedziału bojowego w chwilę po wrzaskach Zelditza i Strassera. Szybko zorientował się w sytuacji i mimo złości na Gapę wiedział że w tej chwili trzeba skupić się na naprawie Tygrysa.

- Werner, zamknij się i sprawdź perymetr, z wieży masz lepszy widok niż ja - rzucił do Strassera - Panie oberleutenant, nie wiem czy pan słyszał co proponowałem: wezwijmy 123 i razem z tamtą załogą zastanowimy się co zrobić z naszym Tygrysem. Może uda się naprawić silnik czy co tam się spieprzyło. Co dwóch kierowców to nie jeden Kleinlich, a i tak siedzimy na dupie i nic nie robimy przydatnego. Jak to nie poskutkuje to może chociaż trochę paliwa przetoczymy. A dwie maszyny blisko siebie łatwiej w razie czego będzie obronić...

Sprawdził magazynek w peemie oczekując na odpowiedź Zelditza...
 
__________________
Why Do We Fall? So We Can Rise
Romulus jest offline