Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2009, 20:26   #293
Wojnar
 
Wojnar's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnie
Na obrazku w poście Mata są znaki kamieni. Po stronie białej (zakładamy, że białe jest dobre, co?) są one właśnie w takiej kolejności jak podał Mat, no i wiatr i ogień są obrócone.
A teraz moja teoria spiskowa: właśnie w takiej kolejności kamienie pojawiały się na sesji! Najpierw była Marry, jeszcze w pierwszej- drugiej rundzie gry. Zniknęła ona wtedy w "magiczny" sposób, teraz już oczywisty. Potem na scenę wkroczył dziadek Lasalla, który przekazał mu kamień wody. Potem nasz ulubieniec Vykos z rubinem, no i na koniec kryształ ziemi.
Do tego! kamienie, które są na rysunku obrócone, wchodziły do gry w posiadaniu osób albo wrogich (Vykos), albo neutralno- schizofrenicznych (Marry), a pozostałe albo od razu do graczy (kamień ziemi, demona pomijam, gdyż nie był on posiadaczem, tylko strażnikiem) albo przyjaznych NPC'ów (wymieniony dziadek).
I dlatego Portman zadeklarował, że jest za łączeniem, zgodnie z planem Karola.

Jedyne, co ja umiem temu rozumowaniu zarzucić, to to, że zgodnie z tekstem z księgi, kolorem Akashy (Golkondy) jest czarny, czyli może powinniśmy patrzeć na drugą część obrazka? Wtedy byłby ogień, powietrze, ziemia, woda, wszystkie górą do góry.

I oczywiście wszyscy wiemy, że D.E.L.I.R.I.U.M. coś znaczy, ale mi się nie udało tego rozgryźć póki co. I chyba nikt inny też się nie chwalił?
 
__________________
"Wiadomo od dawna, ze Ziemia jest wklęsła – co widać od razu, gdy spojrzy się na buty: zdarte są zawsze z tyłu i z przodu. Gdyby Ziemia była wypukła, byłyby zdarte pośrodku!"
Wojnar jest offline