Wątek: The Cave
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2009, 20:29   #50
Bebop
 
Bebop's Avatar
 
Reputacja: 1 Bebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwu
- Dzięki ja jednak nie wracam. Musimy odnaleźć Benza i dowiedzieć się o co do cholery chodzi. Tak, wiem co mi grozi bez pomocy lekarskiej.

Szaleństwo.
Powinni jak najszybciej rozpocząć ewakuację, rana Serba wymagała natychmiastowej opieki medycznej, to nie uległo wątpliwości. Owszem, Benza nie należało tutaj zostawiać samego, lecz teraz sprawą priorytetową była zapewnienie bezpieczeństwa członkom ekipy. Z drugiej jednak strony Harlow nabrał do tego człowieka sporo szacunku, bowiem pomimo ogromnego bólu Serb postanowił jednak zostać by odszukać Benza. Być może łączyła ich przyjaźń, bądź też jakieś dawne zobowiązania, w każdym razie ryzyko było spore.

- Ja zrobię tak: idę po latarkę i naboje, przy okazji odstrzelę francuza jak mi się uda, potem sprawdzę kto jeszcze na nas poluje. Jeśli ktoś pójdzie ze mną będę wdzięczny, jeśli nie... Cóż, przeżyje
- oznajmij Serb.

Skoro Serb postanowił zostać to i Harlow zostanie. Lepszym pomysłem byłby odwrót, lecz w tej sytuacji Colin zdecydował, że nie porzuci kompana w potrzebie. Oby tylko noga Serba wytrzymała czekający ich wysiłek.

- Ja zostanę - powiedział Harlow - W takim stanie nie można Cię zostawić samego - spojrzał na pozostałych kompanów - Wy też powinniście zostać, będziemy tutaj potrzebować każdej pary rąk. Poza tym moglibyście mieć problem z powrotem na powierzchnię.

Colin poprawił kask i ruszył za mężczyzną, Serb kilka razy potykał się, lecz mimo to wciąż brnął przed siebie. Po Francuzie nie było nawet śladu, co zresztą można było zaliczyć na spory plus. Harlow żałował, że oprócz noża nie zabrał ze sobą żadnej broni, tylko skąd mógł wiedzieć, że tak sprawy się potoczą?
 
__________________
See You Space Cowboy...
Bebop jest offline