Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2009, 12:29   #97
Oktawius
 
Oktawius's Avatar
 
Reputacja: 1 Oktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłość
O nie nie nie nie nie nie nie!
Walka! Nie możecie Kurta odsuwać na tył. Zresztą, nawet by się nie posłuchał :P Dajcie mi gnoja jakiegoś to mu z dupy zrobię jesień średniowiecza!
Rządny krwi gladiator, to jest najgorszy koszmar takich gnojków, co myślą że jak kolczugę mają to , że są fajni
Kobietę niech bierze Bobby, bo tak głupio spuszczać wpieprz dla laski

A ja mam zażalenie do MG. Rozmawiając z wami, dostałem informację że młot w altance jest bardzo ciężki, niezdatny do walki, ponieważ praktycznie zero mobilny. A teraz czytam "Młot ze szlachetnej stali, mimo że zapewne miał pełnić funkcję ceremonialną, stanowiłby również znakomitą broń. " ?
I skoro jest tak ciężki jak opisywaliście, dla jakiej postaci byłby idealny?
Bez urazy, ale Aleam czy Valdred pewnie mieli by problemy z władaniem taką bronią :P Zgaduję że to było pisane raczej z myślą o Kurcie czy Albercie :P to czemu wcześniej dostałem takie mylne informacje ?:P
 
__________________
Wolę chodzić do studia niż na nie po prostu,
palić piątkę do południa niż mieć ją na kolokwium.

511409
Oktawius jest offline