Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2009, 14:11   #108
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Chodzi o to, że nie mamy gwarancji, ze ktoś z naszych w pierwszej linii nie zostanie ranny. wtedy ktoś stojący z tyłu musi na gwałt przejąć jego rolę, bo inaczej jesteśmy niczym robaczki siedzące na puszce Domestosu. Czyli musi być druga linia.

Ponieważ zazwyczaj walki trwają znacznie krócej, a 5 minut to czas odgruzowywania, jak rozumiem przez cała drużynę, to nie ma praktycznie siły, żeby ta niewielka grupa złożona na przykład z trzech czy czterech osób zrobiła dziurę odpowiednią. Ponadto, gdyby nawet walka potrwała dłużej, to jak to ma być? No popatrz. Część drużyny, korzystając z osłony towarzyszy walczących, zrobi sobie przejście oraz zwieje zostawiając resztę, którzy przecież podczas walki nie będą się mogli wycofać. Nieładnie

Natomiast co do dwóch, może być dwóch, ale krasnolud walczyłby na znacznie niższym poziomie wysokości od ludzi, dlatego według mnie wszedłby. Nie mniej, wszystko jedno.

Niczego nie wyrzucałem. Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego to zniknęło. Jeżeli zaś nie ja, to pewnie moderacja. Ale nie dostałem od niej także zawiadomienia przez pw.
 

Ostatnio edytowane przez Kelly : 13-10-2009 o 14:15.
Kelly jest offline