Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2009, 08:49   #452
baltazar
 
baltazar's Avatar
 
Reputacja: 1 baltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znanybaltazar wkrótce będzie znany
Imć Dąbrowicz nie lubił mężczyzn, co to zmieniają zdanie jak wiaterek zawieje. A ten młodzian ewidentnie do takich należy…

- Fakt, herbowy to nie godzi się go wieszać na suchej gałęzi jak zwykłego rezuna. Tu łypnął okiem na młodego szlachcica. - Ale mnie się to widzi tak, że jak śmierć w oczy zagląda to i komuś ciężkie portki się robią. Ten gołowąs to i samemu sułtanowi by teraz na służbę się oddał. Tffuuu, splunął siarczyście.

- Jeżeli jednak panie Sosnowski znasz jego oćca to się nie godzi mu dodatkowych trosk przydawać. A już my z imć Dobrotem oko na tego chłystka mieć będziem. I jak mi Bóg miły jeśli zawiedzie to takiego losu nawet moskwicinowi nie życzę!

***

- A co się tyczy starościca to myślę, że gra jest warta ryzyka… Sam pojechał z czartem się bratać i do swoich ludzi powinien śpiesznie wrócić. A jak będziemy mieli tego bratka w saku to i całe przedsięwzięcie łatwiejsze będzie.
 
baltazar jest offline