Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2009, 23:23   #297
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Przede wszystkim szczere gratulacje dla Miry, która stworzyła niebanalną sesję. Grało mi się w niej doskonale dopóki pewne sprawy nie przerosły mnie oraz mojego bohatera. Bardzo dziękuję jej oraz wszystkim graczom za zapewnienie doskonałego kawałka rozrywki.

To nie była dla mnie łatwa sesja. Powiedziałbym, że stanowiła wyzwanie zarówno pod względem literackim, jak również systemowym. Nie jestem bowiem specjalnym WoDowcem, ogólnie zresztą, preferuję znacznie jaśniejsze strony role playing. Tym niemniej, sesja spodobała mi się oferując ciekawy klimat i całkiem ładny zestaw NPCów, z rewelacyjnym Rolandem na czele. Chciałbym także zwrócić uwagę na istotną rolę Malkavian, którzy całkiem się ładnie skumplowali z moim bohaterem delirycznej gry. Stanowili całkiem fajny element budujący klimat totalnego zakręcenia. Intryga naprawdę była ciekawa, ale mam wrażenie, że stanowiła raczej element wtórny do klimatu gry.

Gratulacje Szanowna Lady GM. Gratulacje Szanowni Gracze. Życzyłbym szczerze sobie spotkać Was jeszcze nie raz na LastInn przy wspólnym roleplayingowaniu.
 
Kelly jest offline