Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2009, 20:14   #301
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Również dziękuję bardzo za wspólną sesję, szczególnie Mirze, której konsekwencja jest godna podziwu i potrafiła doprowadzić sesję do finału, co niestety w pbf-ach jest rzadkością. Zresztą, Delirium to druga już sesja, którą doprowadziłam do końca u Niej jako GM-a. Składam gratulacje i życzę jeszcze wielu owocnych projektów.

Co do Delirium... Mercedes nie była może uosobieniem łagodności i dobroci, ale miałam duży sentyment do tej postaci.
Dzięki Miro za poprowadzeni nam ciekawej i klimatycznej sesji oraz pokłon w stronę rewelacyjnych współgraczy. Gra w takim towarzystwie to czysta przyjemność.

Skoro przygoda dobiegła końca mogę tylko wyrazić moje uznanie dla Mataichiego, który doskonale prowadził Lipińskiego. Wiem, że nasze postacie nie pałały do siebie nadmierną sympatią ale był to zdecydowanie mój ulubiony PC. Gratki Mat

To chyba tyle ode mnie. Pozdrawiam całą ekipę Delirium i do zobaczenia na innych sesjach.
 
liliel jest offline