Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2009, 17:22   #302
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Dzięki Wam wszystkim za wspaniałą grę! Cieszę się, że udało mi się współpracować z wami chociażby przez urywek projektu by Mira ;] Gratuluję, że udało się go zamknąć i że mieliśmy taką radochę, no przynajmniej ja miałam ;]

Pierwszy raz też prowadziłam tak bezsilnie miękką postać i było to z pewnością pouczające doświadczenie. No i kreacje pozostałych graczy będę wspominać z łezką w oku. Do miłego grania w innych sesjach!


____
Mira, powiedź, jak właściwie chciałaś rozwinąć wątek Króla Artura? Bo zafascynowało mnie doklejenie do tego legend arturiańskich
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline