Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2009, 16:40   #3
Michalius
 
Reputacja: 1 Michalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodzeMichalius jest na bardzo dobrej drodze
Z tego co wiem na necie nie ma nigdzie oficjalnych zasad tego AD&D, nie wiem w sumie czy gdzieś dałoby radę zdobyć te "nieoficjalne". Nigdy się nie spotkałem w każdym razie. Podręczniki za to bywają od czasu do czasu dostępne na allegro. Choć coraz rzadziej jak sądzę... Ja (na spółkę z czterema kumplami gdy zaczynaliśmy zabawę z RPG) jakieś 5-6 lat temu kupiliśmy tam Podręcznik Gracza i Mistrza Podziemi. I szczerze mówiąc nie jestem do końca pewny kto je teraz ma - mi pozostał jedynie Ekran Mistrza Podziemii i kilka wypełnionych kart postaci

A i tak, BG2 nie jest czysto mechaniką żadnej z edycji. Chociaż system pancerzy i TRAK0 na pewno jest wzięty z 2 edycji (czy 2,5 w sumie nie orientuję się zbytnio w tym temacie...)
 
__________________
if (Youre_Happy && You_Know_It)
{
Clap_Your_Hands;
}
Michalius jest offline