Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2009, 21:15   #401
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Czas do piątku włącznie (najlepiej). Kto nie da rady to do soboty do 16. Bo potem mi się lagi robią.

Hellian - możesz opisać jak przechodzisz przez mur i co planujesz dalej, co do wnętrza świątyni to mój opis albo potem na gg, albo po prostu w następnym poście. Pozostali - możecie przebić się do wrót, ale napór wroga będzie narastał, a ilością w końcu Was przygniotą. Wrota są zamknięte, ale to tylko słabe drewno i słaba drewniana sztaba. Im dłużej walczycie, i bardziej efektownie, tym bardziej przyciągacie wzrok elfów. Z drugiej strony im dłużej zwleka Bethy i Alex, tym większa szansa, że małpoludy zaleją Was falą.

To jednak sprawa na mojego następnego posta, teraz jak ktoś jeszcze nie wie na czym stoi to dopytywać.
Jest mniej więcej zachód, ale wciąż całkiem widno - nie ma większych kar do widzenia.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline