Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2009, 23:40   #22
michau
 
michau's Avatar
 
Reputacja: 1 michau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłość
Aschar, jeśli ktoś się interesuje językiem ( tu się zgodzę, np: graczy z angielskim na poziomie licealnym raczej bym odrzucał, chyba że właśnie kogoś pasją jest angielski lub po prostu dobrze pisze. Zdarzają się takie osoby- nazwijmy to naturalnym wysławianiem się), to znajdzie sposób i na poszukanie słownictwa i na napisanie KP.

Co do poziomu zaawansowania języka- wybrałbym KP, w których widzę, ok, ta osoba sobie poradzi. A czy w innych sesjach nie jest tak, że KP nie sprosta wymaganiom MG? Otóż jest, więc nie przesadzajmy. W końcu MG tu rządzi Poza tym, kto nie chce grać, to bez łaski

Ktoś pyta o moje uprawnienia... Póki co trzyletnie studia filologiczne i stały kontakt z językiem. Nie o to chodzi. Ja nie zamierzam nikogo uczyć czy się chwalić ! Przecież tu chodzi o zabawę. Każdy pisze post na własną odpowiedzialność. Jeśli ja zauważę błąd gramatyczny, leksykalny etc. (i będę go pewien !) to go zaznaczę i powiem (od czasu do czasu, o co biega).

Co do kwiatków studentów, kopiowania tekstów,plagiatów, czy używania translatorów przez studentów filologii to moglibyśmy od razu rozwinąć temat poziomu naszego szkolnictwa wyższego. Tematu okrojonego programu nauczania, coraz mniejszej ilości doktorantów etc. Ok, żeby nie robić offtopicu, pomińmy, proszę tą sprawę.

Redone, zależy jakich słowników się używa. W wielu są fixed expressions. Hmm może powinienem zajrzeć do tego translatora, żeby chociaż się zorientować, co on potrafi.

Tak na marginesie, jak ktoś zajrzy na mój profil, to się dowie, że nie prowadziłem jeszcze nawet żadnej sesji po polsku, więc już w ogóle się bójcie. Krew i pożoga będzie
 
__________________
Fortune is fickle.
"Do not follow the Dark Side"

Ostatnio edytowane przez michau : 21-10-2009 o 23:48.
michau jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem