Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2009, 11:34   #626
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Jak ja nienawidzę, kiedy mam gotowego posta, a tu nagle inny gracz wyskakuje z akcją, która ten post totalnie neguje Może na przyszłość to jakoś rozwiązać, no nie wiem - może pisać w komentarzach, że właśnie gracz wpadł na szatański pomysł, więc żeby reszta się nie wysilała i nie pisała, dopóki ów post się nie pojawi?

Męczyłam się nad swoim postem całe przedpołudnie, nie zdążyłam wysłać. Cholera. Poza tym powiadomienia na maila znowu nie działają!!!!! Tak to wiedziałabym o tym poście jakieś pół godziny wcześniej. Nie będę pisać nowego, bo mam też inne rzeczy na głowie, poza tym ta akcja mnie rozwaliła i nie wymyślę na poczekaniu reakcji Seleny. Proszę tylko Krakova o napisanie tu w komentarzach (lub w sesji) jak się Nathiel zachowa po tym nieoczekiwanym pocałunku. Selena jest w szoku, można przyjąć, że stoi jak wryta i ja też jestem w szoku i w ogóle zdenerwowałam się.

To znaczy nie mam pretensji do Ciebie, Abiszaju, ani za posta, ani za akcję. Ale można się ogólnie wkurzyć, gdy się napisze długiego posta, którego sobie potem można wyrzucić, tym bardziej, jak się nie ma czasu Grrr!

Idę się uczyć, o!

P.S.: Odpiszę w niedzielę, tak jak miałam to zrobić planowo.
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 23-10-2009 o 11:37.
Milly jest offline