Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2009, 17:40   #55
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
-On... prosił mnie, abym wam powiedział...
-Mów wreszcie...
-Ale... to może być nierozsądne...
-Co?
-Jiltan prosił, byście poszli za nim.
-Więc chodźmy!
-Ja zmierzam do Crogardu. Bywajcie!
Dziewczyna zastanowiła się przez chwilę, po czym spytała, patrząc na Walryna badawczym wzrokiem:
-Czy w wiosce jest bezpiecznie?
[Wynik Pokusy: 3 (zapomniałem w teście odjąć 1, za 0k6 Sumienia)]

To pytanie zakłopotało Walryna. "No tak, powiem im, że znają Jiltana, a ona zapyta, czy na pewno tam jest i czy kazał im iść za nim. Wredna suka, nie mogłaby po już sobie po prostu pójść?"
[Wynik Sumienia: -4 (2k6 Sumienia - 1k6 Pokusy - 5 przewagi Pokusy z testu z poprzedniej tury)]

***
Przypominam, żebyście 'obstawy' kości wysyłali na PW, lub GG i to po napisaniu posta przez obydwu graczy. Ten, kto odpisuje pierwszy - czeka z wysłaniem 'obstaw', aż napisze również drugi.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P

Ostatnio edytowane przez Prabar_Hellimin : 25-10-2009 o 17:44.
Prabar_Hellimin jest offline