Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2006, 20:43   #18
LukeSil
 
Reputacja: 1 LukeSil ma wyłączoną reputację
Ravson
Elf spadł z około dwóch metrów na ziemie. Otrzepał się i rozejrzał się po okolicy~~No nie lepiej nie mogłem trafić. Przecież miałem tylko dostarczyć tą głupią przesyłkę. Postanowił dołączyć do grupki ludzi, którzy też wyglądała na nowych i zagubionych. Przez drogę do pobliskiej osady wogóle się nie odzywał tylko cały czas się rozglądał po okolicy. Kiedy nagle zagadała do nich ta ciemnowłosa dziewczyna ucieszył się, że wreszcie jest ktoś kto może im pomóc.
-Ja jestem Ravson miła pani.- wreszcie się odezwał - A teraz niech pani wybaczy ale muszę pogadać z moimi towarzyszami- uśmiechnął się i przeciągnął wszystkich na bok - Słuchajcie mam plan! - ucieszył się zwykle nie wpadał na tak błyskotliwe pomysły -Słyszałem tu od pobliskich ludzi jak rozmawiali o niejakim Heghrax'ie, który przywozi co jakiś czas niewolników za bramy dla bogatych mieszkańców tej metropolii. I pomyślałem sobie, żebyśmy mogli się zaprzyjaźnić z tym Heghrax'em, który przewiózł by nas do centrum miasta jako niewolników. Co wy na to? - oczekując na odpowiedź zwrócił się do Theri. - Jesteśmy trochę zmęczeni i głodni czy mogłabyś nas ugościć?
 
__________________
Nikt nie może być szczęśliwy, cierpiąc
LukeSil jest offline