Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2009, 06:10   #88
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Boję się każdego nowego posta w tym temacie

Cytat:
wielu ludzi powtarza za swiatem nauki ze inteligentne zycie na ziemi pojawilo
sie po mezozoiku gdy juz dinozaury wymarly. co ciekawe i warte podkreslenia
to fakt ze czas od mezozoiku po wpulczesnoc jest 20x krotszy niz ten od
poczatku ziemi do mezozoiku, a co za tym idzie szanse na wystapienie
inteligentnej formy zycia w czasach przed mezozoikiem 20x wiekrza.
bardziej powinno zatem dziwic ze czlowiek powstal po mezozoiku niz to
ze powstal przed nim
LOL^2 Niedługo powinno mnie zacząć dziwić, że procesory 64-bitowe w domowych komputerach zaczęły pojawiać się po Athlonie-64, a nie przed nim.

Cytat:
ale to matematyka, czy moze ona byc dowodem?
Matematyka musi być dowodem. Ale 'matematyka' w Twoim wykonaniu - ni chu chu. Wziąłeś na warsztat prawdopodobieństwo - fajnie. Tylko zapomniałeś o potrzebnych czynnikach, biorać pod uwagę tylko czas, jakby życie inteligentne (mam na myśli inteligencję odpowiadającą człowiekowi) powstawało kompletnie niezależnie od życia wogóle. Już sobie wyobrażam, jak bakterie i pierwotniaki tworzą zaawansowaną cywilizację - to w końcu jednokomórkowce istnieją najdłużej i one najprawdopodobniej tworzyły przedmezozoiczne cywilizacje.

Cytat:
sprawdzcie to ,,paleta z narmer" oraz ,,wizerunekstegozaura"
chodzi mi o swiatynie kambodzanska i jeszcze to ,,sigiriya"
sa tam wyzebione lapy (no wlasnie jakiego zwierzecia ktore ma/mialo
3 pazury?). a pozatym kamienie z icca i moje ulubione figurki z acambarao
a raczej z d`acambaro.
Kocham google, ale mi się aktualnie nie chce i nie mam czasu. Wieczorkiem z pewnością sprawdzę.

Cytat:
one_worm.
jak to nie? w bibli sa zapisane takie przywidywania i pytanie do ciebie w zwiazku z tym, czy tylko dlatego ze ktos przewiduje przyszlosc i apokalipse
oznacza to ze jej unikniemy? a jesli unikniemy to co to za wizja przyszlosci
co sie niesprawdza?
1. Nie odnoś do biblii, bo się jeszcze na ateistę natniesz.
2. Dyskusja nt. religii jest zakazana, zatem Ci nie wytłumaczę znaczenia apokalipsy. Wygooglaj sobie.
3. Byśmy poznali przyszłość musimy pzeżyć teraźniejszość. Nie znam fizycznego sposobu na jasnowidztwo.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P

Ostatnio edytowane przez Prabar_Hellimin : 29-10-2009 o 12:12.
Prabar_Hellimin jest offline